HEXAGRAM

Unikátní systém podpory zdraví a prevence nemocí
z pokladů tradiční čínské medicíny

Vítám Vás mezi těmi všemi, kteří se rozhodli nespoléhat jen na druhé, ale převzít zodpovědnost za svůj život a za své zdraví do svých rukou.

V okamžiku našeho narození vstupujeme jako nový prvek do již běžícího soukolí energií, které působí na vše kolem nás a my se musíme včlenit tak, aby naše energie byla v souladu s energiemi okolí.

Proto v okamžiku zrození dojde v rámci našeho organismu k určení orgánů, které v případě jakékoliv nepohody přebírají ke své běžné činnosti ještě starost o řešení vzniklé situace.

Znalost těchto orgánů nám umožní pochopit pochody v našem těle a účinně se bránit vyčerpání a onemocnění.

Protože každý orgán plní nejen svoji funkci ve fyzickém těle, ale odpovídá i za konkrétní emoce, zajistí nám péče o zatížené orgány i psychickou pohodu a vyrovnanost.

Svůj osud máme ve svých rukách

Kde je možné zjistit, které orgány právě u mě pracují na více než 100% ?

Orgány, a dokonce celý jeden energetický celek (dřevo, oheň, země, kov nebo voda), které ve Vašem organismu přebírají funkci "děvčete pro všechno", lze vypočítat z Vašeho data a času narození.

Jejich soupis se uvádí na grafu s názvem HEXAGRAM.

Co mají tyto orgány na starost?

Kromě svých obvyklých povinností řeší tyto orgány:

- běžný denní stres

- zpracování emocí

- zpracování a využití nevhodné stravy

- vyčerpávající životní styl, kouření, alkohol, nadměrný stres, ...

- nedostatek spánku

- důsledky nedostatku vhodného pohybu

- veškerá infekční onemocnění

- veškerá onemocnění z vyčerpání orgánů, od jejich dysfunkce až k jejich poškození

- veškeré zátěžové situace, psychické i fyzické

Prostě vše, s čím denně zápolíme a co přesahuje běžný chod organismu.

Takový už je život. Co s tím mohu dělat?

Někdy stačí drobná úprava životosprávy a díky ní si zajistíte zdraví a pohodu na dlouhý čas. A to je přeci lepší, než polykat tabletky a ztrácet čas v čekárnách lékařů.

Kde se dozvím potřebné informace?

Informace se dozvíte z Vašeho Hexagramu, který Vám zpracuji dle data a času narození a jak ho využijete bude zcela na Vás.

Máte jasno?

Pak je ten správný čas objednat se!

Klub zdraví,   wen1fgx@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode